Producenci

Czekolada, wyd. Tako

Czekolada, wyd. Tako

Czekolada codziennie zażywa kąpieli w bajorku, ale pewnego dnia dowiaduje się, że w mieście mają łaźnię! Postanawia ją wypróbować i opuszcza sawannę. Aby nie przyciągać uwagi swoim dzikim wyglądem kupuje dresik i trampki ze światełkami. Tak przygotowana rozpoczyna nowe życie w mieście i doświadcza innego stylu życia.


Więcej szczegółów


34,00 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

30 other products in the same category:

Historia napisana przez Marisę Núñez mówi o nadziejach, pragnieniach, przyjaźni, roli nowych doświadczeń i o znaczeniu tego, co otacza nas na co dzień.

W książce mamy wesołe ilustracje zainspirowane atmosferą Afryki; szczególną rolę odgrywa w nich kolor. W znakomity sposób akcentują humor i optymizm opowieści. Tworząc z wyjątkową zręcznością postaci zwierząt afrykańskich, w których z łatwością rozpoznamy różne charaktery ludzkie, ilustratorka Helga Bansch wzbogaca narrację oraz nadaje podróży Czekolady szersze znaczenie; odkrywamy je śledząc kolejne ilustracje.

Książka jest doskonałym połączeniem tekstu i obrazu, uzupełniających się i przenikających w taki sposób, że nie mogą bez siebie istnieć.

Czekolada otrzymała w 2007 roku nagrodę Fundacji Enfants Espace.

Tekst Marisa Núñez
Ilustracje Helga Bansch
Przekład Sylwia Kopeć


Liczba stron 32
oprawa twarda
Format 25 × 23 cm


Sugerowany wiek 3+

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.