Producenci

Gra Bla bla bla Djeco

Gra Bla bla bla Djeco

Gra Bla Bla Bla składa się z 240 kart z różnymi symbolami min. zwierzętami, czynnościami, postaciami i kostki z trzema symbolami. Prosta i zabawna gra, która uczy rozpoczynania i podtrzymywania dyskusji. Świetna do pracy z dziećmi, rozwijania ich umiejętności językowych. Wspaniale nadaje się do lekcji języków obcych.

Więcej szczegółów


78,00 zł brutto

DJ 08462

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

30 other products in the same category:

Gra rozpoczyna się od wyboru sędziego, który rzuca kostką. W zależności od wyniku rzutu, gracze muszą przystąpić do jednej z trzech rozgrywek.
Skojarzenia: sędzia losuje kartę, a gracze muszą skojarzyć odkrytą kartę z jedną z kart, które trzymają w dłoni. Sędzia decyduje, który gracz znalazł najbardziej trafny związek. Związek trzeba własnymi słowami udowodnić.
Wygrywa często nie ten którego skojarzenie będzie bardziej oczywiste ale ten który potrafi to dowcipniej opisać.
Opowieść: Sędzia odkrywa pierwszą kartę z talii. Każdy z graczy wybiera 2 karty ze swojej talii i stara się połączyć te trzy karty jakąś ciekawą opowieścią. Sędzia decyduje, która opowieść była
najlepsza.Teraz kolejny uczestnik zostaje sędzia i rzuca kością.
Portret: Każdy z graczy wybiera ze swojej talii po jednej karcie, która według niego najlepiej do niego pasuje. Sędzia zbiera potasowane karty i stara się zgadnąć, która do kogo należy. Każdemu wręcza po 1 karcie, tłumacząc dlaczego uważa, że gracz wybrał tą właśnie kartę.

gra zalecana dla dzieci od 7 roku życia

firma Djeco

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.