Producenci

Les Cheries Ubranko Training Ballerina Set 33 cm, Corolle

Les Cheries Ubranko Training Ballerina Set 33 cm, Corolle

Ubranko Training Ballerina firmy Corolle to przepiękne ubranko dla lalki o wymiarach 33 cm.

Więcej szczegółów


125,00 zł brutto

CBLW55

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

25 other products in the same category:

Wymiary: 33 cm

Zalecany wiek dziecka: od 4 lat


Marka Corolle powstała we Francji ponad 30 lat temu. Lalki Corolle są zaprojektowane z wielką uwagą i dbałością o szczegóły, a pracownicy firmy uważają, że lalki to coś więcej niż tylko zabawki – są one również bardzo ważną częścią dzieciństwa i dorastania każdego dziecka.

 

Lalki zachęcają dzieci do odkrywania różnych nowych ról, pobudzają wyobraźnię, rozbudzają marzenia i towarzyszą w codziennej zabawie. Lalki Corolle są niezwykle miłe w dotyku, pięknie pachną wanilią, posiadają naturalnie wyglądające włosy i piękne ubranka. Ponieważ dzieci często mocno okazują swoje przywiązanie do zabawek, lalki są bardzo porządnie wykonane, tak aby wytrzymać nawet najmocniejsze przytulanie i najróżniejsze zabawy. Wszystko to pomaga zrozumieć dlaczego od momentu powstania marki Corolle, cieszy się ona uznaniem dzieci, rodziców i ekspertów. Potwierdzeniem tego jest również wiele nagród jakie otrzymały produkty Corolle na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Do kolekcji Corolle co roku wprowadzane są nowe lalki, akcesoria i zgodne z najnowszymi trendami ubranka. Są również rzeczy które nigdy się nie zmienią – jakość, dbałość o najdrobniejsze szczegóły wszystkich produktów i niezwykłe wzornictwo. Producent oferuje lalki i akcesoria dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.