Producenci

Kolaże - Dinozaury, Mon Petit ArtWięcej szczegółów

Obniżka ceny!
19,00 zł brutto

55,00 zł brutto

COLLET1

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

30 other products in the same category:

W zestawie znajduja się:

- 8 biało-czarnych stron kredowego papieru z rysunkami dinozaurów

4-  kolorowych papierów (z odrysowanymi elementami do wycięcia i do przyklejenia) do wykorzystania podczas zabawy robienie kolaży.

Mnóstwo wspaniałej i kreatywnej zabawy

Wiek: 6+

Artysta: Nathalie Lete

Wielkość stron: 21*32 cm

Wykonano w UE

Firma: Mon Petit ArtFrancuska firma Mon Petit Art powstała z myślą o kształtowaniu poczucia piękna u dzieci poprzez kontakt ze sztuką i designem.

Marka narodziła się ze spotkań różnych artystów i projektantów, którzy mieli jedno wspólne pragnienie, aby opowiedzieć historię widzianą oczami dziecka. Kreatywne zestawy uczą komponowania kolorów i kształtów, rozwijają dziecięcą wyobraźnię i zapewniają wiele godzin twórczej pracy i zabawy. Każdy z zestawów został indywidualnie zaprojektowany przez artystów z całego świata takich jak: Izumi Idoia Zubia, Peter Mayor czy Mini Labo.

Ilustracje, kolory, struktury i konstrukcje architektoniczne opracowane i zaprojektowane przez Mon Petit Art mają ułatwić dziecku relacje między własnymi marzeniami a wyobraźnią, pozwolić kreować i opowiadać swoją historię. Mon Petit Art oferuje młodym artystom zabawę z architekturą, teatrem, malarstwem, modą, a wszystko po to, by rozwijać kreatywność i uczyć wrażliwości na sztukę już od najmłodszych lat.

Wszystkie produkty zostały wykonane z 100% recyklingowej, certyfikowanej FSC tektury bądź z wysokiej jakości papieru. Produkty wyprodukowano w krajach Unii Europejskiej zgodnie z European Toys Directive. 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.