Producenci

Zestaw do wyszywania Suknie wieczorowe Djeco

Zestaw do wyszywania Suknie wieczorowe Djeco

Przepiękny zestaw do nauki wyszywania i zdobienia francuskiej firmy Djeco. Zestaw zapakowany w bardzo efektowne pudełko zawiera wszystkie elemenety potrzebne do wykonania wyszywanego obrazu. 

Więcej szczegółów


125,00 zł brutto

DJ 09842

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

30 other products in the same category:

Zestaw jest wspaniałym prezentem dla wszystkich dziewczynek lubiących prace plastyczne. Własnoręcznie wykonane i przyozdobione obrazy moga uświetnić "rodzinną galerie obrazów"

 


Szczegółowy opis
w zestawie:
- plansza do wyszywania
- kolorowe nitki
- igła o zaokrąglonej końcówce
obrazkowa instrukcja "krok po kroku"

 

wymiary opakowania: 24 x 21 x 3 cm


Zalecany wiek: od 8 lat

 

Djeco to firma z długoletnią tradycją, założona już w 1954 roku. Od 1995 r. firma Djeco skoncentrowała się na produkcji zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat. Djeco w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów, które są eksportowane do ponad 40 krajów na całym świecie, a zabawki wystawiane są na najbardziej wpływowych międzynarodowych targach w Paryżu, Norymberdze, Madrycie i Nowym Jorku. Zabawki marki Djeco można znaleźć także w wielu prestiżowych muzeach na całym świecie: w Luwrze i Quai Branly we Francji, w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Danii, Niemczech, Japonii oraz w Stanach Zjednoczonych. Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu. Tam powstają projekty nowych zabawek zgodnych z filozofią firmy, aby wzbudzać zainteresowanie dzieci i wzbogacać ich wyobraźnię poprzez zabawę. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem, wysokimi wartościami edukacyjnymi i kreatywnymi.  Wszystkie zabawki Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.