Producenci

Origami łódki Djeco

Origami łódki Djeco

Z zestawem origami dziecko stworzy "wybuduje" kolorowe łódki z postaciami – piratami i marynarzami, które następnie może wykorzystać do zabawy czy nawet do puszczenia na wodzie. Zestaw kreatywny origami rozwija wyobraźnię, umiejętności plastyczne a także pozwala ćwiczyć motoryką ręki. 

Więcej szczegółów


45,00 zł brutto

dj 08779

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

30 other products in the same category:

W zestawie znajduje się pięć szablonów, z których możemy wyciąć chorągiewki i bandery do papierowych okrętów, a także kolorowe wzory do ozdobienia burty czy dziobu statku. Dla początkujących w dziedzinie origami zamieszczono w zestawie  obrazkową instrukcje, dzięki której można poznać technikę składania papieru w łódki. Niektóre części muszą być przypomocowane – w tym celu w pudełku znajdują się również kawałki sznurka.

Szczegółowy opis:

zawartość pudełka: 5 szablonów, 15 kolorowych arkuszy, sznurek, instrukcja obrazkowa

wymiar opakowania: 31,5x24x0,5 cm

zalecany wiek od 6 roku

firma Djeco

Djeco została założona w 1954 roku. Wszystkie zabawki wykonane są z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci. Nad projektowaniem zabawek pracują znani projektanci i ilustratorzy. Produkty Djeco gwarantują wyjątkowe wzornictwo, oryginalność i mnóstwo dobrej zabawy. Przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, w tym już od pierwszych chwil życia. Głównym celem marki jest edukacja przez zabawę.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.