Producenci

Drewniany garaż stacja benzynowa z 8 elementami Janod

Duży drewniany garaż to wspaniała zabawka przy której dziecko spędzi niezapomniane chwile podczas zabawy. Komplet składa się z kilkupoziomowej stacji obsługi pojazdów, na dole umieszczona jest myjnia samochodowa, a na dachu – stacja benzynowa, a także z 8 akcesoriów: taksówki, radiowozu, dwóch czerwonych aut, skutera z kierowcą, dystrybutora paliw i mechaników. 

 

Więcej szczegółów

Obniżka ceny!
344,00 zł brutto

355,00 zł brutto

JND 05718

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

30 other products in the same category:

Wszystkie elementy wykonane zostały z drewna. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z tankującymi pojazdami w roli głównej.

Pojazdy i kolejki drewniane Janod z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju dziecka. Ogromny wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych, pobudzających wyobraźnię historii, dzięki czemu Twoje dziecko szybko się nie znudzi. Drewniane zabawki wpływają pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka. Rozwijają kreatywne myślenie. Zestawy ćwiczą małe rączki i pomagają w rozwoju zdolności manualnych. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.
Szczegółowy opis: 

materiał: drewno
liczba elementów dodatkowych 8 (pojazdów, ludzi) + 5 naklejek 

zalecany wiek od 3 lat

wymiary produktu: 57,6 x 31,2 x 44,1 cm

firma Janod 

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.