Producenci

Balansujący kaktus Plan Toys

Balansujący kaktus Plan Toys

Wielokrotnie nagradzany drewniany balansujacy kaktus jest doskonałą zabawką edukacyjną. Zabawa polega na dołączaniu kolejnych elementów kaktusa, w taki sposób, aby kaktus się nie przewrócił i zachował równowagę. Ten sprytny balansujacy kaktus pozwala dzieciom wykazać się sprytem, a także kreatywnym i twórczym myśleniem.

Więcej szczegółów


85,00 zł brutto

PLTO-4101

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

30 other products in the same category:

Zabawka ćwiczy cierpliwość i dokładność. Uczy przez zabawę. Tą przestrzenną układanką można z powodzeniem bawić się samemu lub z innymi dziećmi. Nie jeden rodzic sam zasiądze do układania. W 2011 roku zabawka zdobyła wyróznienie w IX edycji konkursu organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kategorii " zabawki dla dzieci od 3 do 7 lat".

Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.
Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.