Producenci

Teatrzyk cieni - zaczarowane królestwo, Sierra Madre

Teatrzyk cieni - zaczarowane królestwo, Sierra Madre

„Teatrzyk Cieni” to zestaw wyjątkowych postaci , które ożyją jako cienie na ścianie pokoju Twojego dziecka. Jest to jedyny produkt na rynku, który poza postaciami,patyczkami i klipsami, zawiera także książeczkę z pomysłami na bajki i zabawy - czyli wszystko czego potrzebujesz, żeby rozpocząć wieczorną przygodę.

Więcej szczegółów


29,90 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

13 other products in the same category:

Rodzinna zabawa: odegraj przedstawienie dla Twojego dziecka, potem Twoje dziecko dla Ciebie, a na koniec pobawcie się wspólnie postaciami. Możecie również zaprosić widzów. To wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie!


Rozwój wyobraźni: postacie Teatrzyku Cieni już czekają na kolejną, nową historię opowiedzianą przez Twoje dziecko. Teatrzyk cieni to szerokie pole do popisu dla jego wyjątkowej wyobraźni;


Rozwój umiejętności: prowadząc swoje własne przedstawienia teatralne, Twoje dziecko rozwinie umiejętności aktorskie, interpersonalnei manualne;

 

Zabawa bez końca:Teatrzyk cieni to pomysł nie tylko na wieczór czy pochmurne popołudnie, ale również piękny dzień (korzystając ze słońca zamiast lampy). Załączona książeczka ze scenariuszami to tylko początek – wymyśl swoje historie lub zabawy, odegraj znane bajki, stwórz nowe postaci – nie ma miejsca na nudę!


Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.