Producenci

Kręgle Farma z pieskiem Lilliputiens

Kręgle Farma z pieskiem Lilliputiens

Bajecznie kolorowe, pluszowe kręgle zwierzątka z farmy. W zestawie znajduje się: piesek, kurka, świnka, kaczuszka, krówka i kotek oraz kolorowa piłeczka z umieszczonym w środku dzwoneczkiem. 

Więcej szczegółów


185,00 zł brutto

L86280

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

30 other products in the same category:

Wspaniała zabawa która uczy zręczności i okazywania wielkiej  miłości. Po rzucie piłką, każdy ze zwierzaków może być ucałowany. 

Wysokość kręgli to ok. 22 cm.

Lilliputiens to belgijska marka specjalizująca się w wysokiej jakości zabawkach i akcesoriach dla dzieci. Wszystkie zabawki projektowane są z niezwykłą starannością i troską o szczegóły przez kreatywny zespół młodych mam. Priorytetem przy tworzeniu nowych produktów jest bezpieczeństwo dziecka, a także to by zabawki bawiły, uczyły i rozwijały dziecko od pierwszych dni życia.

Wszystkie zabawki są sprawdzane przez uznawane jednostki certyfikujące i po serii testów otrzymują świadectwa zgodności z obowiązującymi międzynarodowymi normami (CE, ASTM, Formalyn, itd). Produkty Lilliputiens są wytwarzane przez długoletnich partnerów produkcyjnych w różnych krajach. Dobro pracowników partnerów jest bardzo ważne dla firmy Lilliputiens, dlatego co roku dostawcy podpisują Kartę określającą warunki pracy, a zewnętrzni kontrolerzy regularnie przeprowadzają inspekcje.Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.