Producenci

Kuchenka drewniana, Djeco

Kuchenka drewniana, Djeco

Wspaniała drewniana kuchenka marki Djeco to gwarancja wielogodzinnej, świetnej zabawy! Zestaw zawiera wszystko, czego mały kucharz potrzebuje, sprzęt jest gotowy do serwowania przepysznych dań lalkom, misiom czy też rodzicom.

Więcej szczegółów


345,00 zł brutto

Dj 06517

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

30 other products in the same category:

Kuchenka posiada jeden "palnik", zlew z kranem, piekarnik, zegar, garnek, dużą łychę i łopatkę, a także solniczkę i pieprzniczkę. Pokrętła są ruchome - można przykręcać i podkręcać "ogień" pod garnkiem. Kolorystyka zabawki jest utrzymana w pięknej, żywej kolorystyce - świetnie nadaje się zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca!

 

Szczegółowy opis:
Wymiary opakowania: 29 x 33.5 x 8 cm 
Materiał: drewno

zalecany wiek: 3+ 

 

Djeco to firma z długoletnią tradycją, założona już w 1954 roku. Od 1995 r. firma Djeco skoncentrowała się na produkcji zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat. Djeco w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów, które są eksportowane do ponad 40 krajów na całym świecie, a zabawki wystawiane są na najbardziej wpływowych międzynarodowych targach w Paryżu, Norymberdze, Madrycie i Nowym Jorku. Zabawki marki Djeco można znaleźć także w wielu prestiżowych muzeach na całym świecie: w Luwrze i Quai Branly we Francji, w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Danii, Niemczech, Japonii oraz w Stanach Zjednoczonych. Zespół projektantów oraz ilustratorów Djeco pracuje w siedzibie firmy w Paryżu. Tam powstają projekty nowych zabawek zgodnych z filozofią firmy, aby wzbudzać zainteresowanie dzieci i wzbogacać ich wyobraźnię poprzez zabawę. Zabawki Djeco charakteryzują się żywą kolorystyką, ciekawym wzornictwem, wysokimi wartościami edukacyjnymi i kreatywnymi.  Wszystkie zabawki Djeco spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.