Producenci

Miasto zestaw drewniany 8 el. kolekcja Story, Janod

Miasto zestaw drewniany 8 el. kolekcja Story, Janod

Zestaw drewniany z kolekcji STORY francuskiej marki JANOD to idealny prezent dla dziecka lubiącego opowiadać i tworzyć ciekawe historie. Zestawy otwierają przed dzieckiem ogromny świat wyobraźni, dzięki czemu zabawa nimi na pewno się nie znudzi.

Więcej szczegółów


65,00 zł brutto

J08512

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

30 other products in the same category:

Całość zstawu została zapakowana w fektowne, kartonowe pudełko, dzięki czemu  idealnie nadaje się na prezent.
Kolekcja STORY marki JANOD to ogromny wybór tematyczny drewnianych postaci, zwierząt, pojazdów i innych elementów, pobudzających wyobraźnię dziecka do tworzenia własnych historii. Każdy box z serii to brama do nowego świata. Możliwości zabaw zestawami jest tak wiele, że dziecko z pewnością szybko się nie znudzi. Ponadto wszystkie zabawki z serii pasują do siebie, a także do innych zestawów serii STORY tej samej marki (pociągi, kolejki), co pozwoli na zebranie znaczącej kolekcji. Drewniane zabawki wpływają pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka. Uczą kreatywnego myślenia, ćwiczą małe rączki i pomagają w zdobywaniu manualnych umiejętności. Ponadto kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija u dziecka poczucie estetyki. 


 

 

Szczegółowy opis:
Liczba elementów: 8 postaci (policjantka, kierowca na skuterze, mechanik z kołem na zmianę, pan obsługujący dystrybutor, pies, radiowóz, taksówka oraz sygnalizacja świetlna)
Matriał: drewno
Wymiary opakowania: 14,5 cm x 8 cm 14,5 cm
Wymiary produktu (najwyższgo): 7,1cm x 1 cm x 2,7 cm

Zalecany wiek: od 3 lat

 

 

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.