Producenci

Klocki Korbo 120 el., Remi

Korbo to kreatywny i edukacyjny zestaw klocków o różnorodnych elementach, które umożliwiają tworzenie ruszających się  konstrukcji.

Więcej szczegółów


133,00 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

30 other products in the same category:

Głównym budulcem jest klocek - koło zębate, które najmłodsze nawet dziecko może wprawić w ruch.

W prostej zabawie w procesie poznawczym: Buduj, Zakręć i Obserwuj, klocki Korbo w sposób zabawowy i doświadczalny pozwalają dzieciom zrozumieć zastosowanie kół zębatych w mechanice.

Dzieci w zależności od wieku i swoich umiejętności tworzą konstrukcje pionowe i poziome na podstawach i bez nich. Używając specjalnych łączników: walców i krzyżaków z 3 bolcami tworzą ruszające się konstrukcje przestrzenne. Łatwość łączenia i wyjmowania elementów oraz lekkie płynne poruszanie kół stwarza komfortową zabawę każdemu dziecku.

Korbo 120 to zestaw nawet dla dziecka w wieku 3+, które w swojej fazie rozwoju nie buduje ale ćwiczy chwytanie elementów i nakładanie jednego na drugi (koła są duże). Atrakcją dla takiego malucha są kolorowe kręcące się koła.

4 - 5 latek w etapie rozwoju i chęci budowania wież tworzy z zestawem Korbo wysokie ruchome budowle.

5 - 6 latek w sposób przemyślany wykorzystuje swoją wyobraźnię, planuje tak, aby jego cała konstrukcja prawidłowo się ruszała.

 

Liczba elementów: 120

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.