Producenci

Trix Track 2 WAYS FLIP, Wonderworld

Trix Track 2 WAYS FLIP, Wonderworld

Zestawy Wonder Trix Track to coś więcej niż drewniane tory do puszczania kulek. Składają się z drewnianych elementów, po których toczą się kulki oraz plastikowych klocków podporowych, które się wzajemnie blokują stabilizując całą konstrukcję. Zabawka ta  rozwija umiejętności percepcyjne,zachęca do kreatywnej zabawy,mobilizuje do poznawania świata,wspomaga rozwój myślenia przyczynowo-skutkowego.

Więcej szczegółów


199,00 zł brutto

WW-7002

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

30 other products in the same category:

Kategoria wiekowa: 36m+

Z dowolnego zestawu można zbudować wiele torów dla kulek, ale dopiero połączenie kilku zestawów w jeden, duży rozgałęziony tor ukazuje wręcz nieograniczone możliwości tej zabawki. Z resztą najlepiej zobaczyć Wonder Trix Track w akcji...

Producent: Wonderworld

 

Wonderworld jest producentem wyjątkowych drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. Podstawowym materiałem jest drewno kauczukowe. Kauczukowce, które produkują latekst na np. produkty Lanco, po ok. 25 latach wysychają i trzeba je zaastąpić nowymi drzewami. Wcześniej drzewa były wypalane na węgiel drzewny, dzisiaj Wonderworld robi z nich zabawki. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi dzieciom.

Barwniki do farb pozyskiwane są z naturalnych wyciągów: pokrzywy, lucerny, szpinaku, marchwi, nagietka, gardenii, hibiskusa czy klitorii (tropikalna roślina o kwiatach w kolorze niebieskawo-fioletowym).

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.